Archív‎ > ‎2011-2012‎ > ‎Naše úspechy 2011-2012‎ > ‎

Jarný atletický míting

uverejnené 7. 6. 2012, 8:57 používateľom ivana.pechackova@zszelba.sk   [ aktualizované 8. 6. 2012, 0:26 používateľom Správca ZŠ Železničná ]
Športové dopoludnie sa uskutočnilo na našej škole 06.06.2012 - v stredu . Žiaci  z okolitých škôl si na novej atletickej dráhe už tretíkrát zmerali sily v rôznych atletických disciplínach. Chlapci a dievčatá si zmerali sily v behu na 60 m, 200 m, 800 m a 1000 m, v skoku do diaľky a v štafete 4 x 200m.

Pekné počasie prispelo nielen k výbornej atmosfére, profesionálnym výkonom,  ale aj vydarenému športovému dopoludniu.

Výsledky jednotlivých disciplín :

Beh na 60 m chlapci:
1. miesto - Adam Szabo ZŠ Železničná
2. miesto - Michal Pajunk ZŠ Žitavská
3. miesto - Patrik Šebok ZŠ Podzáhradná

Beh na 60 m dievčatá:
1. miesto - Simona Fisherová ZŠ Podzáhradná
2. miesto - Simona Šághiová ZŠ Žitavská 
3. miesto - Pamela Mundlová ZŠ Železničná

Beh na 200 m dievčatá:
1. miesto - Barbora Kovačičová ZŠ Železničná
2. miesto - Karolína Vávrová ZŠ Rajčianska
3. miesto - Barbora Bajnocziová ZŠ Žitavská

Beh na 200 m chlapci:
1. miesto - Samuel Pápež ZŠ Podzáhradná
2. miesto -  Viktor Hudek ZŠ Železničná 
3. miesto - Tomáš Popelka ZŠ Rajčianska

Beh na 800 m dievčatá:
1. miesto - Linda Lomjanská ZŠ Železničná
2. miesto - Patrícia Zadžorová ZŠ Podzáhradná
3. miesto - Mariana Hasáková ZŠ Rajčianska

Beh na 1000 m chlapci:
1. miesto - Patrik Csefalvay ZŠ Železničná
2. miesto - Patrik Wolf ZŠ Rajčianska
3. miesto - Michal Goga ZŠ Podzáhradná

Skok do diaľky dievčatá:
1. miesto - Simona Fischerová ZŠ Podzáhradná
2. miesto - Nikola Gazdová ZŠ Rajčianska
3. miesto - Linda Lomjanská ZŠ Železničná

Skok do diaľky chlapci: 
1. miesto - Adam Szabo ZŠ Železničná 
2. miesto - Samuel Pápež ZŠ Podzáhradná
3. miesto - Michal Pajunk ZŠ Žitavská

Štafeta 4 x 200m: 
1. miesto - ZŠ Podzáhradná
2. miesto - ZŠ Železničná
3. miesto - ZŠ Žitavská



Po sčítaní bodov za jednotlivé víťazstvá bolo celkové umiestnenie škôl nasledovné:
1. miesto - ZŠ Železničná
2. miesto - ZŠ Podzáhradná
3. miesto - ZŠ Rajčianska
4. miesto - ZŠ Žitavská
5. miesto - ZŠ Bieloruská

Sme radi, že naši žiaci získali 5 prvých miest, 2 druhé miesta a 2 tretie miesta, čím sa celkovo umiestnili na krásnom 1. mieste.
                                                                                          Mgr. Janka Kalinková


Comments