Archív‎ > ‎2011-2012‎ > ‎Naše úspechy 2011-2012‎ > ‎

Turnaj o pohár starostky

uverejnené 6. 6. 2012, 23:20 používateľom ivana.pechackova@zszelba.sk   [ aktualizované 13. 6. 2012, 11:00 používateľom Správca ZŠ Železničná ]
Turnaj sa konal už tradične poslednú májovú stredu na štadióne ŠK Vrakuňa a v telocvični ZŠ Železničná. Zišli sa na ňom žiaci z okolitých základných škôl - ZŠ Železničná, ZŠ Žitavská a ZŠ Rajčianska. Dievčatá súťažili vo vybíjanej a chlapci vo futbale. Dievčatá našej školy vo vybíjanej získali  mladšie aj staršie žiačky 1. miesto. Chlapci našej školy vo futbale získali mladší žiaci 3. miesto a starší žiaci 1. miesto. Po napínavých súbojoch sa naši žiaci napokon umiestnili na 1. mieste a získali sme tak opäť Pohár starostky.

Celkové umiestnenie
1. miesto: ZŠ Železničná
2. miesto: ZŠ Rajčianska
3. miesto: ZŠ Žitavská

Odmeny víťazom odovzdala osobne pani starostka Mgr. Ľudmila Lacková a vedúca oddelenia kultúry