Návšteva Slovenskej televízie

uverejnené 15. 4. 2012, 10:07 používateľom ivana.pechackova@zszelba.sk   [ aktualizované 23. 4. 2012, 3:39 používateľom Správca ZŠ Železničná ]
Triedy a 4.A a 4.B sa 8. marca 2012 vybrali do známej budovy v Mlynskej doline do Slovenskej televízie. Všetci účastníci sa tešili, že na vlastné oči uvidia známe osobnosti. 
Ale po príchode sme boli prekvapení, že nikoho nepoznávame. Pohybovalo sa tu veľké množstvo ľudí, ktorí v televízií pracujú za kamerami a my diváci ich vôbec nevidíme. A tak sme mali možnosť rozprávať sa s rekvizitárkami, garderobierkami, technikmi, či asistentmi. Na vlastné oči sme videli množstvo krásnych kostýmov, ktoré sme mali možnosť vidieť v slovenských rozprávkach, ale aj známe televízne štúdiá, čo nám denne vstupujú do príbytkov.
Relácia Srdcové záležitosti, súťaž 5 proti 5, alebo pre nás nezaujímavé politické rozhovory nám boli vskutku dobre známe. No naviac sa nám páčilo športové štúdio, kde sme sa zahrali na moderátorky a moderátorov, videli sme sa v priamom prenose a jednoducho bola to veľká zábava.
Takáto práca v televízii by sa nám aj celkom páčila!

                                                                                    PaedDr. Iveta Martinkovičová


Comments